Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTEL36317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam ALTEL36317 Element Foil Heating Pad 120v& 240v 600watts Hw
Item:
#1195462
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTEL36317 |
| Manufacturer Part # | ALTEL36317 |
| Height | 2.35" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam ALTEL36317 Element Foil Heating Pad 120v& 240v 600watts Hw
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTEL36317 Element Foil Heating Pad 120v& 240v 600watts Hw

