$93.47
$150.00
Compare Price
You save
$56.53
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam ALTGS-2398
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam ALTGS-2398 Door Gasket (10 Ft) 120.5"
Item:
#1139540
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTGS-2398 |
| Manufacturer Part # | ALTGS-2398 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam ALTGS-2398 Door Gasket (10 Ft) 120.5"
$93.47
$150.00
You save
$56.53
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTGS-2398 [ 120.5" ] [rubber ] [ Type C] [ ] Gray ], Alto-shaam Cook & Hold Ovens

