Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTPN-25088
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam ALTPN-25088 Pan Full Size 20 3/4x12 3/4x6"500 D Dn's Standar
Item:
#1194553
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTPN-25088 |
| Manufacturer Part # | ALTPN-25088 |
| Height | 6" |
| Width | 13" |
| Depth | 21" |
| Weight | 8.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam ALTPN-25088 Pan Full Size 20 3/4x12 3/4x6"500 D Dn's Standar
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTPN-25088 Pan Full Size 20 3/4x12 3/4x6"500 D Dn's Standar