Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam ALTSW-3409
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTSW-3409 Rocker Switch 9/16 X 1 1/8 Spst
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTSW-3409 |
| Manufacturer Part # | ALTSW-3409 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTSW-3409 [ Rocker Switch] [ Fits Hole 9/16" X 1-1/8" ] [ On/off ], [ Spst ] [ Terminals 2 (1/4" Tabs) ] [ Amp/volt, 16a/125v/250v 10a/28vdc ] [ Color Black], Alto-shaam, Oven 100-pc 200-ct 500-(1d 2d 3d).

