$424.17
$468.00
Compare Price
You save
$43.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA-28066 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 200 (21 5/8 X 2
Item:
#1227736
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-28066 |
| Manufacturer Part # | BA-28066 |
| Height | 0.3" |
| Width | 21.4" |
| Depth | 21.8" |
| Weight | 10.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA-28066 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 200 (21 5/8 X 2
$424.17
$468.00
You save
$43.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-28066 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 200 (21 5/8 X 2
