$213.90
$236.00
Compare Price
You save
$22.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-34778
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA-34778 Board On/off Touchscreen Combi
Item:
#1212377
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-34778 |
| Manufacturer Part # | BA-34778 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA-34778 Board On/off Touchscreen Combi
$213.90
$236.00
You save
$22.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-34778 Board On/off Touchscreen Combi

