$126.89
$140.00
Compare Price
You save
$13.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-34965
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA-34965 Power Supply 5v 4.4a Mea N Well Nfm 20 5 5v 20w
Item:
#1220148
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-34965 |
| Manufacturer Part # | BA-34965 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA-34965 Power Supply 5v 4.4a Mea N Well Nfm 20 5 5v 20w
$126.89
$140.00
You save
$13.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-34965 Power Supply 5v 4.4a Mea N Well Nfm 20 5 5v 20w