$222.06
$245.00
Compare Price
You save
$22.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-35110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA-35110 Board Circuit 4 Zone 230 Vdc Series
Item:
#1220236
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-35110 |
| Manufacturer Part # | BA-35110 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA-35110 Board Circuit 4 Zone 230 Vdc Series
$222.06
$245.00
You save
$22.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-35110 Board Circuit 4 Zone 230 Vdc Series