$516.63
$570.00
Compare Price
You save
$53.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-39849
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA-39849 Board Ignition Cntrl 120v
Item:
#1198100
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-39849 |
| Manufacturer Part # | BA-39849 |
| Height | 2.4" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA-39849 Board Ignition Cntrl 120v
$516.63
$570.00
You save
$53.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-39849 Board Ignition Cntrl 120v
