$198.90
$231.00
Compare Price
You save
$32.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA28482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BA28482 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 100 (13 3/4 X 1
Item:
#1220147
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA28482 |
| Manufacturer Part # | BA28482 |
| Height | 0.8" |
| Width | 13.7" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 4.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BA28482 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 100 (13 3/4 X 1
$198.90
$231.00
You save
$32.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA28482 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 100 (13 3/4 X 1
