Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BG-29085
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BG-29085 Bearing Flanged Sleeve 2 0mm Sscombis
Item:
#1220061
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BG-29085 |
| Manufacturer Part # | BG-29085 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BG-29085 Bearing Flanged Sleeve 2 0mm Sscombis
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BG-29085 Bearing Flanged Sleeve 2 0mm Sscombis