$42.60
$47.00
Compare Price
You save
$4.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BH38059 Brush Tube 60" Longsmo Oth Tip 1/2" Dia X 3"
Item:
#1336878
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BH38059 |
| Manufacturer Part # | BH38059 |
| Height | 4.15" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BH38059 Brush Tube 60" Longsmo Oth Tip 1/2" Dia X 3"
$42.60
$47.00
You save
$4.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BH38059 Brush Tube 60" Longsmo Oth Tip 1/2" Dia X 3"
