$92.45
$102.00
Compare Price
You save
$9.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BK-39768
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BK-39768 Block Sweep Gasket Ctc/ctp
Item:
#1439961
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BK-39768 |
| Manufacturer Part # | BK-39768 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BK-39768 Block Sweep Gasket Ctc/ctp
$92.45
$102.00
You save
$9.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BK-39768 Block Sweep Gasket Ctc/ctp