$425.99
$470.00
Compare Price
You save
$44.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN-29609
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BN-29609 Burner Full Premix 20kw3 6mm Dia.
Item:
#1218057
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN-29609 |
| Manufacturer Part # | BN-29609 |
| Height | 2.57" |
| Width | 2.64" |
| Depth | 5.83" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BN-29609 Burner Full Premix 20kw3 6mm Dia.
$425.99
$470.00
You save
$44.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN-29609 Burner Full Premix 20kw3 6mm Dia.

