$758.63
$837.00
Compare Price
You save
$78.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN28776
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BN28776 I Burner Air Gas Distrib Utor Esg's
Item:
#1220278
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN28776 |
| Manufacturer Part # | BN28776 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BN28776 I Burner Air Gas Distrib Utor Esg's
$758.63
$837.00
You save
$78.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN28776 I Burner Air Gas Distrib Utor Esg's