$35.35
$39.00
Compare Price
You save
$3.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BP38451
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BP38451 Latch Adjustable Roll In20.10/20.20 Ctp
Item:
#1220852
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BP38451 |
| Manufacturer Part # | BP38451 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BP38451 Latch Adjustable Roll In20.10/20.20 Ctp
$35.35
$39.00
You save
$3.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BP38451 Latch Adjustable Roll In20.10/20.20 Ctp
