$14.50
$16.00
Compare Price
You save
$1.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BU-22204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam BU-22204 Bushing Socket Membran E
Item:
#1220154
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BU-22204 |
| Manufacturer Part # | BU-22204 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam BU-22204 Bushing Socket Membran E
$14.50
$16.00
You save
$1.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BU-22204 Bushing Socket Membran E

