$148.64
$164.00
Compare Price
You save
$15.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CB-34400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CB-34400 Cable Communication Co Mbi61" (1550mm) Long 2
Item:
#1222355
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CB-34400 |
| Manufacturer Part # | CB-34400 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CB-34400 Cable Communication Co Mbi61" (1550mm) Long 2
$148.64
$164.00
You save
$15.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CB-34400 Cable Communication Co Mbi61" (1550mm) Long 2

