$247.43
$273.00
Compare Price
You save
$25.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CB-34699
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CB-34699 I Cable Spark 400mm6.10/ 10.10/7.14/10.20/12.18
Item:
#1217027
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CB-34699 |
| Manufacturer Part # | CB-34699 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CB-34699 I Cable Spark 400mm6.10/ 10.10/7.14/10.20/12.18
$247.43
$273.00
You save
$25.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CB-34699 I Cable Spark 400mm6.10/ 10.10/7.14/10.20/12.18

