$58.91
$70.00
Compare Price
You save
$11.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CB-36639
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CB-36639 Cable Usb 90rt A /90rt B 1m
Item:
#1220263
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CB-36639 |
| Manufacturer Part # | CB-36639 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CB-36639 Cable Usb 90rt A /90rt B 1m
$58.91
$70.00
You save
$11.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CB-36639 Cable Usb 90rt A /90rt B 1m

