Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC-36403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CC-36403 Control Elan Warmer Vert Icalpush Button
Item:
#1220997
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC-36403 |
| Manufacturer Part # | CC-36403 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CC-36403 Control Elan Warmer Vert Icalpush Button
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC-36403 Control Elan Warmer Vert Icalpush Button

