$514.81
$568.00
Compare Price
You save
$53.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC34088
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CC34088 Ignition Module/wire
Item:
#1142264
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC34088 |
| Manufacturer Part # | CC34088 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CC34088 Ignition Module/wire
$514.81
$568.00
You save
$53.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC34088 Fenwal Ignition Module W/ Ignition Wire 36" Long., Alto-shaam
