Free Shipping
Free Shipping
$1,345.04
$1,484.00
Compare Price
You save
$138.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC34453R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CC34453R Kit Service Cntrl Elec A R 7e
Item:
#1218060
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC34453R |
| Manufacturer Part # | CC34453R |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CC34453R Kit Service Cntrl Elec A R 7e
$1,345.04
$1,484.00
You save
$138.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC34453R Kit Service Cntrl Elec A R 7e
