$725.09
$800.00
Compare Price
You save
$74.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC34765
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CC34765 Control Assb 4 Layer Med Icalwarmer W/elec Cntrl(
Item:
#1220544
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC34765 |
| Manufacturer Part # | CC34765 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CC34765 Control Assb 4 Layer Med Icalwarmer W/elec Cntrl(
$725.09
$800.00
You save
$74.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC34765 Control Assb 4 Layer Med Icalwarmer W/elec Cntrl(
