$396.08
$437.00
Compare Price
You save
$40.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC36126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CC36126 Control Service Kit Ec B Lanket
Item:
#1211525
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC36126 |
| Manufacturer Part # | CC36126 |
| Height | 2.45" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CC36126 Control Service Kit Ec B Lanket
$396.08
$437.00
You save
$40.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC36126 Control Service Kit Ec B Lanket
