$49.85
$55.00
Compare Price
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CD-3029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CD-3029 Cord
Item:
#1140910
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CD-3029 |
| Manufacturer Part # | CD-3029 |
| Height | 2.8" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CD-3029 Cord
$49.85
$55.00
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CD-3029 Cord

