Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CD33925
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CD33925 Cordset Uk Bs1363 Plug 8 ' H07rn 3g1.5mm Th/3 Bri
Item:
#1220545
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CD33925 |
| Manufacturer Part # | CD33925 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CD33925 Cordset Uk Bs1363 Plug 8 ' H07rn 3g1.5mm Th/3 Bri
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CD33925 Cordset Uk Bs1363 Plug 8 ' H07rn 3g1.5mm Th/3 Bri
