$66.08
$79.00
Compare Price
You save
$12.92
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CE-27889 4 Lb Scale Free Deliming
Item:
#1340194
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CE-27889 |
| Manufacturer Part # | CE-27889 |
| Height | 5.9" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CE-27889 4 Lb Scale Free Deliming
$66.08
$79.00
You save
$12.92
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CE-27889 4 Lb Scale Free Deliming