Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CE-36457 Liquid Cleaner For Liqu Idsoap Injection Ctc/ctp
Item:
#1220631
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CE-36457 |
| Manufacturer Part # | CE-36457 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CE-36457 Liquid Cleaner For Liqu Idsoap Injection Ctc/ctp
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CE-36457 Liquid Cleaner For Liqu Idsoap Injection Ctc/ctp
