$81.14
$97.00
Compare Price
You save
$15.86
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CE28892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CE28892 Cleaner 90 Tablets/bucke T
Item:
#1149705
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CE28892 |
| Manufacturer Part # | CE28892 |
| Height | 6.7" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CE28892 Cleaner 90 Tablets/bucke T
$81.14
$97.00
You save
$15.86
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CE28892 Cleaner 90 Tablets/bucke T
