$132.33
$146.00
Compare Price
You save
$13.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CL35911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CL35911 Clips Pan Rail 9918sca 1 00 Cw
Item:
#1216982
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CL35911 |
| Manufacturer Part # | CL35911 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CL35911 Clips Pan Rail 9918sca 1 00 Cw
$132.33
$146.00
You save
$13.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CL35911 Clips Pan Rail 9918sca 1 00 Cw