Free Shipping
Free Shipping
$1,007.88
$1,112.00
Compare Price
You save
$104.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CM-26100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CM-26100 Clamp Asb 8' Ty2 96gaske T Is Gs 28310
Item:
#1222260
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CM-26100 |
| Manufacturer Part # | CM-26100 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 108" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CM-26100 Clamp Asb 8' Ty2 96gaske T Is Gs 28310
$1,007.88
$1,112.00
You save
$104.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CM-26100 Clamp Asb 8' Ty2 96gaske T Is Gs 28310