$164.05
$181.00
Compare Price
You save
$16.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CN-47697 Contactor Coil
Item:
#1353943
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CN-47697 |
| Manufacturer Part # | CN-47697 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CN-47697 Contactor Coil
$164.05
$181.00
You save
$16.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CN-47697 Contactor Coil
