Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CN34304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CN34304 Contactor 240v 25a Sprin Gtype
Item:
#1221077
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CN34304 |
| Manufacturer Part # | CN34304 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 3.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CN34304 Contactor 240v 25a Sprin Gtype
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CN34304 Contactor 240v 25a Sprin Gtype
