$37.16
$41.00
Compare Price
You save
$3.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CP-35082
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CP-35082 Dispensing Cap Liq Clea Nergrease Collection
Item:
#1220285
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CP-35082 |
| Manufacturer Part # | CP-35082 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CP-35082 Dispensing Cap Liq Clea Nergrease Collection
$37.16
$41.00
You save
$3.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CP-35082 Dispensing Cap Liq Clea Nergrease Collection
