Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CR-33743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CR-33743 Zz Connector *ct Ml Comb I
Item:
#1221270
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CR-33743 |
| Manufacturer Part # | CR-33743 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CR-33743 Zz Connector *ct Ml Comb I