Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CR33717
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CR33717 Connector 10 Pin
Item:
#1221269
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CR33717 |
| Manufacturer Part # | CR33717 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CR33717 Connector 10 Pin
