$49.94
$58.00
Compare Price
You save
$8.06
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CS-25675
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CS-25675 Caster 3 1/2"w/1.5"stem Swivelw/brk For Use On C
Item:
#1220096
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CS-25675 |
| Manufacturer Part # | CS-25675 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 2.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CS-25675 Caster 3 1/2"w/1.5"stem Swivelw/brk For Use On C
$49.94
$58.00
You save
$8.06
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CS-25675 Caster 3 1/2"w/1.5"stem Swivelw/brk For Use On C

