$104.23
$115.00
Compare Price
You save
$10.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CS24351
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CS24351 Caster 3" Swivel W/brake Ser40series 40 W/hardwa
Item:
#1217521
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CS24351 |
| Manufacturer Part # | CS24351 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CS24351 Caster 3" Swivel W/brake Ser40series 40 W/hardwa
$104.23
$115.00
You save
$10.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CS24351 Caster 3" Swivel W/brake Ser40series 40 W/hardwa
