$103.32
$114.00
Compare Price
You save
$10.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CS36744
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CS36744 3 1/4x1 1/2 Swivel Caste Rwith Phenolic Wheel
Item:
#1217622
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CS36744 |
| Manufacturer Part # | CS36744 |
| Height | 4.1" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 3.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CS36744 3 1/4x1 1/2 Swivel Caste Rwith Phenolic Wheel
$103.32
$114.00
You save
$10.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CS36744 3 1/4x1 1/2 Swivel Caste Rwith Phenolic Wheel