Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CV-22172
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CV-22172 Kason 90217003610015c Cover Hinge
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CV-22172 |
| Manufacturer Part # | CV-22172 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CV-22172 Material Brass, Weight .055 Lb, Length 3-7/16", 188 Mm, Width 1-1/8", 29 Mm, Plating Chrome-plated, Thickness 1/16", 2 Mm, 90217003610015c

