Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CV-35800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CV-35800 Cover Breaker 3 Inner An D 3 Outer Pieces 60" Svc
Item:
#1220139
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CV-35800 |
| Manufacturer Part # | CV-35800 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 76" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CV-35800 Cover Breaker 3 Inner An D 3 Outer Pieces 60" Svc
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CV-35800 Cover Breaker 3 Inner An D 3 Outer Pieces 60" Svc

