$59.82
$66.00
Compare Price
You save
$6.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CV23896
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam CV23896 Covers *ct Ml S/s Ring L Ightcoved Corner Combi
Item:
#1220249
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CV23896 |
| Manufacturer Part # | CV23896 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam CV23896 Covers *ct Ml S/s Ring L Ightcoved Corner Combi
$59.82
$66.00
You save
$6.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CV23896 Covers *ct Ml S/s Ring L Ightcoved Corner Combi
