Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR-25030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam DR-25030 I Door Rh Out Ed 72 Clea R Tempservice Only For D
Item:
#1217625
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR-25030 |
| Manufacturer Part # | DR-25030 |
| Height | 1.7" |
| Width | 22.4" |
| Depth | 23" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam DR-25030 I Door Rh Out Ed 72 Clea R Tempservice Only For D
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR-25030 I Door Rh Out Ed 72 Clea R Tempservice Only For D