Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR22480B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam DR22480B I Door Rh Glass Only Tys Ys 48 Fits Dr 22480 Asmb
Item:
#1217587
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR22480B |
| Manufacturer Part # | DR22480B |
| Height | 3" |
| Width | 25" |
| Depth | 26" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam DR22480B I Door Rh Glass Only Tys Ys 48 Fits Dr 22480 Asmb
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR22480B I Door Rh Glass Only Tys Ys 48 Fits Dr 22480 Asmb
