$495.10
$575.00
Compare Price
You save
$79.90
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR25423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam DR25423 Door Scb Glass Rh For Ed 2's 48& Mid For Ed2's 72
Item:
#1220073
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR25423 |
| Manufacturer Part # | DR25423 |
| Height | 3" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 26.25" |
| Weight | 9.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam DR25423 Door Scb Glass Rh For Ed 2's 48& Mid For Ed2's 72
$495.10
$575.00
You save
$79.90
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR25423 Door Scb Glass Rh For Ed 2's 48& Mid For Ed2's 72
