$862.86
$952.00
Compare Price
You save
$89.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR27849
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam DR27849 Door Assembly Rh Asc 4
Item:
#1217626
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR27849 |
| Manufacturer Part # | DR27849 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Depth | 28.75" |
| Weight | 14.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam DR27849 Door Assembly Rh Asc 4
$862.86
$952.00
You save
$89.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR27849 Door Assembly Rh Asc 4