$58.00
$64.00
Compare Price
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EB-22221
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam EB-22221 Elbow 0.63 Dia Centr R. 875
Item:
#1222363
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EB-22221 |
| Manufacturer Part # | EB-22221 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam EB-22221 Elbow 0.63 Dia Centr R. 875
$58.00
$64.00
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EB-22221 Elbow 0.63 Dia Centr R. 875

