$430.52
$475.00
Compare Price
You save
$44.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL-33974
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam EL-33974 Element Radiant Firebar 208v 1450w Ar 7e
Item:
#1220650
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-33974 |
| Manufacturer Part # | EL-33974 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam EL-33974 Element Radiant Firebar 208v 1450w Ar 7e
$430.52
$475.00
You save
$44.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-33974 Element Radiant Firebar 208v 1450w Ar 7e

