$334.44
$369.00
Compare Price
You save
$34.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL-35023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam EL-35023 120v Smoke Element
Item:
#1846765
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-35023 |
| Manufacturer Part # | EL-35023 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam EL-35023 120v Smoke Element
$334.44
$369.00
You save
$34.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-35023 120v Smoke Element